• Vedenie školy

• Ing.Adriana Garrett
      • Ing.Adriana Garrettzriadovateľ Vyštudovala Ekonomickú Univerzitu v Bratislave. Pred návratom na Slovensko pôsobila 20 rokov v zahraničí, v oblastí financií a operatívneho manažmentu. Školu Felix v LM založila kvôli svojim synom.
      • Ing.Silvia Procházková
      • Ing.Silvia Procházkovázriadovateľ Vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Pôsobila v súkromnom aj neziskovom sektore. V škole Felix ma na starosti financie.
      • Mgr. Dagmar DutkováRiaditeľka školyVyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského Bratislava: odbor matematika-fyzika. Jej životné kréda sú: Ešte nikto sa nestal majstrom bez toho, aby niečo nepokazil. Keď sa dvíha vietor, nestavaj múr ale veterný mlyn a Ak stretneš človeka, ktorý sa neusmieva, usmej sa na neho TY. Už v piatej triede v slohovej práci napísala, že chce byť učiteľkou. Svet detí je úchvatný. Baví ju sledovať, ako sa z detí stávajú úžasní mladí ľudia. Byť sprievodcom ich života- aspoň na chvíľu formovať ich postoje. Jej cieľom odkedy skončila školu, bolo a je, aby sa žiaci nebáli matematiky a aby ju vnímali ako súčasť ich života. Svoj voľný čas trávi prechádzkami v prírode, rada pláva a rada číta knihy, ktoré sa týkajú jej práce. Obľúbeným autorom je pán Róbert Čapek. Dáškinou superschopnosťou je, že sa zaraďuje medzi večných optimistov v duchu hesla: zo všetkého zlého si vyber to najlepšie.