• smiley   Do školy Felix sme šli s tým, že sme vlastne nevedeli do čoho ideme.. Bol to v L.Mikuláši nový projekt a naša dcéra Kristínka šla do 1.ročníka.. Prvotné obavy sa vytratili ,keď sme spoznali pedagogický zbor skvelo pripravený  na nové, lepšie vzdelávanie a tiež rešpektujúci prístup v komunikácii s našimi deťmi...Naša dcéra Kristínka je teraz tretiačka...Každý deň sa teší do školy na vyučovanie. Naučila sa sebavedomo vystupovať  vďaka projektom ,ktoré si musí sama odprezentovať... Druhá dcérka Karolínka je druháčka a tiež vidíme rozdiel oproti klasickej škole...Pani učiteľky v oboch našich dcérach prebudili lásku k literatúre ...majú prečítané toľko detských kníh ,čo som ja neprečítala za celý život... Vedia spolu diskutovať o riešení úloh ako aj samostatne vyplniť matematickú olympiádu na 100 % ale čo je hlavné ...sú v tejto škole neskutočne šťastné... Všetky pani učiteľky v nich hľadajú to najlepšie a rozvíjajú nielen ich intelekt ,ale v rámci športových akcií ako plavecký výcvik,lyžiarsky výcvik či korčuľovanie ..aj ich zdravie...ďakujeme zo srdca že môžeme byť súčasťou tejto super školy...

(Katarína Vozárikova, maminka Kristínky a Karolínky, 2. a 3. ročník)

smiley  Škola Felix je pre nas viac než dobrou voľbou. Pači sa nám ako sa u deti rozvija prirodzena zvedavosť, schopnosť zhodnotiť svoje silné ale aj slabé stránky a vnimanie žiaka ako rovnocenného partnera.  Kvalitné prostredie umocňuje aj výber kvalitných pedagógov, čo je v škole Felix samozrejmosťou a tak sa nám nikdy nestalo, že by dieťa nechcelo isť do školy.  Inovativnym pristupom k výučbe sa nielen vaše dieťa, ale aj vy ako rodič mnohé veci naučíte . Ďakujeme za priležitosť byť súčasťou školy Felix.

(Zuzana Martikanová, maminka Maťka 2. ročník)

smiley   Náš syn sa do školy i družiny veľmi teší. Je super zažit, ako si s radosťou sám čita prvé slová a vety, a to kdekoľvek. Sme radi, že v družine majú deti všestranné aktivity (záľubky) podľa vlastného výberu - futbal, florbal, kreslenie či tvorivé dielne a zatiaľ nerobíme 'taxikárov' na iné krúžky v meste.

(Peter a Jana Čendulovci, rodiča  Adamka 1. ročník)