Riaditeľ školy:

vyberove_konanie_riaditel(1).pdf

Učiteľ pre primárne vzdelávania:

Hľadáme učiteľa prvého stupňa do našej školy. Záleží vám na tom, aby sa vaši žiaci do školy tešili? Veríte, že poznanie je viac než výklad a memorovanie? Ak máte radi výzvy, pridajte sa k nám, realizujte svoje nápady a UČTE INAK!

Hľadáme učiteľa na plný úväzok s nástupom k 23. 8. 2021

Požiadavky na uchádzača: Ideálny kandidát má dobré nápady a hľadá školu, v ktorej ich môže realizovať. Má rád výzvy a je otvorený inovatívnym metódam. Stotožňuje sa s poslaním a princípmi školy Felix – viď www.felixlm.sk. Spĺňa kvalifikáciu podľa vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ponúkame prácu v dynamickom kolektíve, ktorý hľadá riešenia.

Životopis a motivačný list prosíme poslať elektronicky na skola@felixlm.sk

Vychovávateľ v školskom klube:

Hľadáme vychovávateľa do školského klubu detí. Nástup od 1.9. 2021

Ideálny kandidát má dobré nápady a hľadá školu, v ktorej by ich mohol realizovať. Má rád výzvy a je otvorený inovatívnym metódam, stotožňuje sa s poslaním a princípmi školy Felix – viď www.felixlm.sk. Spĺňa kvalifikáciu podľa vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Životopis a motivačný list prosíme poslať elektronicky na skola@felixlm.sk