• Deň otvorených dverí

     • Hľadáte školu pre Vášho predškoláka? Pripravili sme pre Vás video, prostredníctvom ktorého Vás pozývame nazrieť do našej školy a zároveň Vám predstavíme naše vyučovacie metódy. Zašlite nám nezáväzny kontaktný formulár do 28.2.2021, zaradíme Vás do databázy a pozveme Vás na Infostretnutia a ďalšie aktivity, spojené so zápisom detí do školy.

     • Dištančné vzdelávanie ako príležitosť rásť


     • Dištančné vzdelávanie nenahradí priamy kontakt s učiteľom, prijali sme ho ako výzvu, príležitosť, kedy sa deti môžu učiť väčšej samostatnosti, vytrvalosti, tvorivosti, flexibilite (pracovať svojim vlastným tempom v domácom prostredí).

      Snažíme sa o to, aby sme našich žiakov motivovali, povzbudzovali,  aby pokračoval ich všestranný rozvoj. Tešíme sa z odhaľovania nových zručností, ale aj slabých stránok, čo nám dáva opäť možnosť na sebe pracovať a vypĺňať slepé miesta.

      Objavili sme veľa didaktických zlepšovákov, aplikácii, zaujímavých stránok. Našim Vĺčatkám, prváčikom, sa vždy rozžiaria očká, keď sa im prihovorí milá interaktívna postavička alebo čítajú slová s kolesom šťastia.

      Špióni, druháci, pokračujú vo vzdelávaní s veľkou chuťou. Výzvy a úlohy im spestrujú rôzne hry, tajničky, doplňovačky. Venujú sa rôznym témam a ani v online priestore nezabúdajú na spoluprácu a diskusiu.