• Startup Weekend Žilina

• Minulý víkend sa Saška a 3 tímy piatakov zúčastnili podujatia Startup Weekend Žilina, kde pracovali na realizácii svojich nápadov od idei až po prezentovateľný projekt alebo prototyp. Počas celého víkendu im radili skúsení mentori a spolu sa im podarilo vytvoriť projekty WarmCarrier, Mojkáčik a FyzioFun.

Víkend bol ukončený záverečnými prezentáciami a hodnotením porotcov, ktorí ich ocenili v týchto kategóriách:

WarmCarrier - výhra v kategórii Execution and design - mikina s pripínateľným vakom na prenášanie vecí a nákupu na chrbte

FyzioFun - výhra v kategórii Business model - aplikácia, ktorá ponúka fyzioterapeutické cvičenie pre deti aj dospelých hravou formou

Mojkačik - výhra v kategórii Customer validation - antistresový plyšový miláčik

Ďakujeme zúčastneným rodičom, mentorom a hlavne organizátorom tejto perfektnej akcie! Celý týždeň v škole počúvame super feedback od piatakov aj ich rodičov.

• POĎAKOVANIE

• Radi by sme sa touto cestou poďakovali firme FIVING, s.r.o. za sponzoring vo forme zakúpenia záklapných rámov s motivačnými plagátmi, ktoré zdobia chodby našej školy FELIX a tiež za podarovanie počítača, ktorý môžu deti využívať počas prestávok a voľného času v škole.

Ďakujeme.

Tím SZŠ FELIX